RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

PLAY OFF 2022/2023

Rozpis zápasů play-off - čtvrtfinále

vloženo: 30. 01. 2023 / přečteno 26x / celý článek >>>

čtvrtfinále 1: sobota 4.2.23
9:00 IBK Papašu (4) - BTK KILLER (5) - časomíra: Crazy Kakadu
10:30 FBC Vikings (3) - Crazy Kakadu (6) - časomíra: BTK KILLER
12:00 FBK Pilich Vivatus (2) - Ohňostrojaři (7) - časomíra: FBK Dynamo MB
13:30 FBK Sklípkani (1) - FBK Dynamo MB (8) - časomíra: Ohňostrojaři

čtvrtfinále 2: neděle 5.2.23
9:00 BTK KILLER (5) - IBK Papašu (4) - časomíra: FBC Vikings
10:30 Crazy Kakadu (6) - FBC Vikings (3) - časomíra: IBK Papašu
12:00 Ohňostrojaři (7) - FBK Pilich Vivatus (2) - časomíra: FBK Sklípkani
13:30 FBK Dynamo MB (8) - FBK Sklípkani (1) - časomíra: FBK Pilich Vivatus

čtvrtfinále 3: neděle 12.2.23
časomíra: White Flying Rabbits
9:00 FBK Sklípkani (1) - FBK Dynamo MB (8)
10:30 FBK Pilich Vivatus (2) - Ohňostrojaři (7)
12:00 FBC Vikings (3) - Crazy Kakadu (6)
13:30 IBK Papašu (4) - BTK KILLER (5)

př. čtvrtfinále 4: sobota 18.2.23
časomíra: Bakov Satans
9:00 př. Ohňostrojaři (7) - FBK Pilich Vivatus (2)
10:30 př. FBK Dynamo MB (8) - FBK Sklípkani (1)
12:00 př. BTK KILLER (5) - IBK Papašu (4)
13:30 př. Crazy Kakadu (6) - FBC Vikings (3)

př. čtvrtfinále 5: neděle 25.2.23


v případě konce série se vždy čas zápasu po posouvá na čas před
(bude aktualizováno v týdnu před aktuálním termínem)
nominace rozhodčích bude vždy rozeslána v aktuálním týdnu na e-mail vedoucích týmů

Termínová listina zápasů play-off 2022/2023

vloženo: 11. 01. 2023 / přečteno 26x / celý článek >>>

Termínová listina zápasů play-off 2022/2023

termínová listina:
čtvrtfinále 1: 4.2.23, čas: 8:30 - 15:00
čtvrtfinále 2: 5.2.23, čas: 8:30 - 15:00
čtvrtfinále 3: 12.2.23, čas: 8:30 - 15:00
př. čtvrtfinále 4: 18.2.23, čas: 8:30 - 15:00
př. čtvrtfinále 5: 25.2.23, čas: 8:30 - 15:00

semifinále 1: 4.3.23, čas: 9:00 a 10:30
semifinále 2: 5.3.23, čas: 9:00 a 10:30
semifinále 3: 12.3.23, čas: 9:00 a 10:30
př. semifinále 4 a 5: 18.3.23, čas: 9:00 a 10:30 - 12:00 a 13:30

superfinále - pátek 7.4.2023
zápas o 7-8. místo, čas 8:30
zápas o 5-6. místo, čas: 9:45
o bronz, čas: 11:00
super finále, čas: 12:30

V play-off se hraje na 3 vítězné zápasy. Žádný zápas v play-off nesmí skončit nerozhodně. Proto v případě rovnosti skóre po základní hrací době následuje pětiminutové prodloužení (čistého času) bez pravidla „zlatého gólu“. V případě nerozhodného výsledku i po prodloužení následuje série trestných střílení (3 série a následně po jedné sérii do rozhodnutí).

Play-off – postupuje první 8 týmů – čtvrtfinále jsou týmy nasazeny, dle klíče 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 do semifinále jsou týmy nasazeny, dle klíče 1-4 a 2-3.

Superfinále - zápas o vítěze, zápas o 3.místo, o umístění 5-6-7-8 místo – superfinále hrají vítězové semifinále, zápas o 3 místo poražení v semifinále, zápasy o umístění – hrají poražení ve čtvrtfinále (nasazení dle umístění po základní části) – všechny zápasy budou hrány na jeden zápas, při nerozhodnutém zápase systém jako v play-off.

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.FBK Sklípkani1830
2.FBK Pilich Vivatus1827
3.FBC Vikings1824
4.IBK Papašu1822
5.BTK KILLERS1821
6.Crazy Kakadu1820
7.Ohňostrojaři1813
8.FBK Dynamo Mladá Boleslav1811
9.Bakov Satans1810
10.White Flying Rabbits182

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist