ROZPIS ZÁPASŮ 3. LIGA 2011/2012
HRACÍ DEN: 1
Číslo zápasu: 1 / Datum zápasu: 4.9.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBC Falkonc MH
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 2 / Datum zápasu: 4.9.2011 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 3 / Datum zápasu: 4.9.2011 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 4 / Datum zápasu: 4.9.2011 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: SC Podještědí / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 5 / Datum zápasu: 4.9.2011 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 6 / Datum zápasu: 4.9.2011 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 2
Číslo zápasu: 7 / Datum zápasu: 17.9.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 8 / Datum zápasu: 17.9.2011 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBC Falkonc MH
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 9 / Datum zápasu: 17.9.2011 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 10 / Datum zápasu: 17.9.2011 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 11 / Datum zápasu: 17.9.2011 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 12 / Datum zápasu: 17.9.2011 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 3
Číslo zápasu: 13 / Datum zápasu: 24.9.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 14 / Datum zápasu: 24.9.2011 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: SC Podještědí / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 15 / Datum zápasu: 24.9.2011 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 16 / Datum zápasu: 24.9.2011 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 17 / Datum zápasu: 24.9.2011 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 18 / Datum zápasu: 24.9.2011 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 4
Číslo zápasu: 19 / Datum zápasu: 1.10.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 20 / Datum zápasu: 1.10.2011 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 21 / Datum zápasu: 1.10.2011 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBC Falkonc MH
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 22 / Datum zápasu: 1.10.2011 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 23 / Datum zápasu: 1.10.2011 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: SC Podještědí / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 24 / Datum zápasu: 1.10.2011 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 5
Číslo zápasu: 25 / Datum zápasu: 15.10.2011 / Začátek zápasu: 09:00 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 26 / Datum zápasu: 15.10.2011 / Začátek zápasu: 10:10 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 27 / Datum zápasu: 15.10.2011 / Začátek zápasu: 11:20 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 28 / Datum zápasu: 15.10.2011 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 6
Číslo zápasu: 29 / Datum zápasu: 22.10.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 30 / Datum zápasu: 22.10.2011 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 31 / Datum zápasu: 22.10.2011 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 32 / Datum zápasu: 22.10.2011 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 33 / Datum zápasu: 22.10.2011 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: FBC Falkonc MH
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 34 / Datum zápasu: 22.10.2011 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: SC Podještědí / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 7
Číslo zápasu: 35 / Datum zápasu: 29.10.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: SC Podještědí
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 36 / Datum zápasu: 29.10.2011 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: SC Podještědí
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 37 / Datum zápasu: 29.10.2011 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: SC Podještědí
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 38 / Datum zápasu: 29.10.2011 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: SC Podještědí
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 39 / Datum zápasu: 29.10.2011 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: SC Podještědí
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 40 / Datum zápasu: 29.10.2011 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBC Falkonc MH
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: SC Podještědí
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 8
Číslo zápasu: 41 / Datum zápasu: 12.11.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 42 / Datum zápasu: 12.11.2011 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 43 / Datum zápasu: 12.11.2011 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 44 / Datum zápasu: 12.11.2011 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: SC Podještědí / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 45 / Datum zápasu: 12.11.2011 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 46 / Datum zápasu: 12.11.2011 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 9
Číslo zápasu: 47 / Datum zápasu: 19.11.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: SC Podještědí / Hosté: FBC Falkonc MH
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 48 / Datum zápasu: 19.11.2011 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 49 / Datum zápasu: 19.11.2011 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 50 / Datum zápasu: 19.11.2011 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 51 / Datum zápasu: 19.11.2011 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 52 / Datum zápasu: 19.11.2011 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 10
Číslo zápasu: 53 / Datum zápasu: 26.11.2011 / Začátek zápasu: 09:00 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry:
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 54 / Datum zápasu: 26.11.2011 / Začátek zápasu: 10:10 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: FBC Falkonc MH
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry:
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 55 / Datum zápasu: 26.11.2011 / Začátek zápasu: 11:20 hod
Domácí: SC Podještědí / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry:
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 56 / Datum zápasu: 26.11.2011 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry:
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 11
Číslo zápasu: 57 / Datum zápasu: 21.1.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBC Falkonc MH
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 58 / Datum zápasu: 21.1.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 59 / Datum zápasu: 21.1.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 60 / Datum zápasu: 21.1.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: SC Podještědí / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 61 / Datum zápasu: 21.1.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 62 / Datum zápasu: 21.1.2012 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 12
Číslo zápasu: 63 / Datum zápasu: 28.1.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 64 / Datum zápasu: 28.1.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBC Falkonc MH
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 65 / Datum zápasu: 28.1.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 66 / Datum zápasu: 28.1.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 67 / Datum zápasu: 28.1.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 68 / Datum zápasu: 28.1.2012 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 13
Číslo zápasu: 69 / Datum zápasu: 4.2.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 70 / Datum zápasu: 4.2.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: SC Podještědí / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 71 / Datum zápasu: 4.2.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 72 / Datum zápasu: 4.2.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 73 / Datum zápasu: 4.2.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 74 / Datum zápasu: 4.2.2012 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 14
Číslo zápasu: 75 / Datum zápasu: 18.2.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 76 / Datum zápasu: 18.2.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 77 / Datum zápasu: 18.2.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBC Falkonc MH
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 78 / Datum zápasu: 18.2.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 79 / Datum zápasu: 18.2.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: SC Podještědí / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 80 / Datum zápasu: 18.2.2012 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 15
Číslo zápasu: 81 / Datum zápasu: 25.2.2012 / Začátek zápasu: 09:00 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry:
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 82 / Datum zápasu: 25.2.2012 / Začátek zápasu: 10:10 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry:
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 83 / Datum zápasu: 25.2.2012 / Začátek zápasu: 11:20 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry:
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 84 / Datum zápasu: 25.2.2012 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry:
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 1 / Datum zápasu: 4.9.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBC Falkonc MH
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 2 / Datum zápasu: 4.9.2011 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 3 / Datum zápasu: 4.9.2011 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 4 / Datum zápasu: 4.9.2011 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: SC Podještědí / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 5 / Datum zápasu: 4.9.2011 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 6 / Datum zápasu: 4.9.2011 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 2
Číslo zápasu: 7 / Datum zápasu: 17.9.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 8 / Datum zápasu: 17.9.2011 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBC Falkonc MH
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 9 / Datum zápasu: 17.9.2011 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 10 / Datum zápasu: 17.9.2011 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 11 / Datum zápasu: 17.9.2011 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 12 / Datum zápasu: 17.9.2011 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 3
Číslo zápasu: 13 / Datum zápasu: 24.9.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 14 / Datum zápasu: 24.9.2011 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: SC Podještědí / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 15 / Datum zápasu: 24.9.2011 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 16 / Datum zápasu: 24.9.2011 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 17 / Datum zápasu: 24.9.2011 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 18 / Datum zápasu: 24.9.2011 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 4
Číslo zápasu: 19 / Datum zápasu: 1.10.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 20 / Datum zápasu: 1.10.2011 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 21 / Datum zápasu: 1.10.2011 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBC Falkonc MH
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 22 / Datum zápasu: 1.10.2011 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 23 / Datum zápasu: 1.10.2011 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: SC Podještědí / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 24 / Datum zápasu: 1.10.2011 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 5
Číslo zápasu: 25 / Datum zápasu: 15.10.2011 / Začátek zápasu: 09:00 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 26 / Datum zápasu: 15.10.2011 / Začátek zápasu: 10:10 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 27 / Datum zápasu: 15.10.2011 / Začátek zápasu: 11:20 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 28 / Datum zápasu: 15.10.2011 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 6
Číslo zápasu: 29 / Datum zápasu: 22.10.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 30 / Datum zápasu: 22.10.2011 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 31 / Datum zápasu: 22.10.2011 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 32 / Datum zápasu: 22.10.2011 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 33 / Datum zápasu: 22.10.2011 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: FBC Falkonc MH
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 34 / Datum zápasu: 22.10.2011 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: SC Podještědí / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 7
Číslo zápasu: 35 / Datum zápasu: 29.10.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: SC Podještědí
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 36 / Datum zápasu: 29.10.2011 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: SC Podještědí
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 37 / Datum zápasu: 29.10.2011 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: SC Podještědí
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 38 / Datum zápasu: 29.10.2011 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: SC Podještědí
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 39 / Datum zápasu: 29.10.2011 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: SC Podještědí
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 40 / Datum zápasu: 29.10.2011 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBC Falkonc MH
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: SC Podještědí
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 8
Číslo zápasu: 41 / Datum zápasu: 12.11.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 42 / Datum zápasu: 12.11.2011 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 43 / Datum zápasu: 12.11.2011 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 44 / Datum zápasu: 12.11.2011 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: SC Podještědí / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 45 / Datum zápasu: 12.11.2011 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 46 / Datum zápasu: 12.11.2011 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 9
Číslo zápasu: 47 / Datum zápasu: 19.11.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: SC Podještědí / Hosté: FBC Falkonc MH
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 48 / Datum zápasu: 19.11.2011 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 49 / Datum zápasu: 19.11.2011 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 50 / Datum zápasu: 19.11.2011 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 51 / Datum zápasu: 19.11.2011 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 52 / Datum zápasu: 19.11.2011 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 10
Číslo zápasu: 53 / Datum zápasu: 26.11.2011 / Začátek zápasu: 09:00 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry:
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 54 / Datum zápasu: 26.11.2011 / Začátek zápasu: 10:10 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: FBC Falkonc MH
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry:
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 55 / Datum zápasu: 26.11.2011 / Začátek zápasu: 11:20 hod
Domácí: SC Podještědí / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry:
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 56 / Datum zápasu: 26.11.2011 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry:
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 11
Číslo zápasu: 57 / Datum zápasu: 21.1.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBC Falkonc MH
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 58 / Datum zápasu: 21.1.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 59 / Datum zápasu: 21.1.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 60 / Datum zápasu: 21.1.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: SC Podještědí / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 61 / Datum zápasu: 21.1.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 62 / Datum zápasu: 21.1.2012 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 12
Číslo zápasu: 63 / Datum zápasu: 28.1.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 64 / Datum zápasu: 28.1.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBC Falkonc MH
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 65 / Datum zápasu: 28.1.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 66 / Datum zápasu: 28.1.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 67 / Datum zápasu: 28.1.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 68 / Datum zápasu: 28.1.2012 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 13
Číslo zápasu: 69 / Datum zápasu: 4.2.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 70 / Datum zápasu: 4.2.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: SC Podještědí / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 71 / Datum zápasu: 4.2.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 72 / Datum zápasu: 4.2.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 73 / Datum zápasu: 4.2.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 74 / Datum zápasu: 4.2.2012 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Falkonc MH
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 14
Číslo zápasu: 75 / Datum zápasu: 18.2.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 76 / Datum zápasu: 18.2.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 77 / Datum zápasu: 18.2.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBC Falkonc MH
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 78 / Datum zápasu: 18.2.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 79 / Datum zápasu: 18.2.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: SC Podještědí / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 80 / Datum zápasu: 18.2.2012 / Začátek zápasu: 14:20 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 15
Číslo zápasu: 81 / Datum zápasu: 25.2.2012 / Začátek zápasu: 09:00 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry:
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 82 / Datum zápasu: 25.2.2012 / Začátek zápasu: 10:10 hod
Domácí: FBC Falkonc MH / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry:
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 83 / Datum zápasu: 25.2.2012 / Začátek zápasu: 11:20 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: SC Podještědí
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry:
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 84 / Datum zápasu: 25.2.2012 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry:
Místo: 6. ZŠ
VÝSLEDKY
Tým | Zápasy | Body | |
1. | FBK Pilich Vivatus | 16 | 31 |
2. | IBK Papašu | 16 | 26 |
3. | FBK Sklípkani | 16 | 22 |
4. | BTK KILLERS | 16 | 17 |
5. | FBC Vikings | 16 | 16 |
6. | Ohňostrojaři | 16 | 15 |
7. | Crazy Kakadu | 16 | 11 |
8. | Bakov Satans | 16 | 4 |
9. | White Flying Rabbits | 16 | 2 |
NÁHODNÉ FOTO RAFL
REKLAMA
Půjčka Online | Obrázky na plochu | Domácí práce | Půjčky
| Životopis vzor | Hubnutí | Boleslavan.cz | Práce doma | Půjčky ihned
Zásady ochrany osobních údajů | Realizace: Bogobanga - Nabídka práce, Brigády pro studenty