RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

ROZPIS ZÁPASŮ 2018/2019

HRACÍ DEN: 1

Číslo zápasu: 1 / Datum zápasu: 8.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 2 / Datum zápasu: 8.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 3 / Datum zápasu: 8.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 4 / Datum zápasu: 8.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 5 / Datum zápasu: 8.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 2

Číslo zápasu: 6 / Datum zápasu: 9.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 7 / Datum zápasu: 9.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 8 / Datum zápasu: 9.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 9 / Datum zápasu: 9.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 10 / Datum zápasu: 9.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 3

Číslo zápasu: 11 / Datum zápasu: 15.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 12 / Datum zápasu: 15.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 13 / Datum zápasu: 15.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 14 / Datum zápasu: 15.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 15 / Datum zápasu: 15.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 4

Číslo zápasu: 16 / Datum zápasu: 16.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 17 / Datum zápasu: 16.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 18 / Datum zápasu: 16.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 19 / Datum zápasu: 16.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 20 / Datum zápasu: 16.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 5

Číslo zápasu: 21 / Datum zápasu: 22.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 22 / Datum zápasu: 22.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 23 / Datum zápasu: 22.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 24 / Datum zápasu: 22.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 25 / Datum zápasu: 22.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 6

Číslo zápasu: 26 / Datum zápasu: 29.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 27 / Datum zápasu: 29.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 28 / Datum zápasu: 29.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 29 / Datum zápasu: 29.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 30 / Datum zápasu: 29.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 7

Číslo zápasu: 31 / Datum zápasu: 6.10.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 32 / Datum zápasu: 6.10.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 33 / Datum zápasu: 6.10.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 34 / Datum zápasu: 6.10.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 35 / Datum zápasu: 6.10.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 8

Číslo zápasu: 36 / Datum zápasu: 13.10.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 37 / Datum zápasu: 13.10.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 38 / Datum zápasu: 13.10.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 39 / Datum zápasu: 13.10.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 40 / Datum zápasu: 13.10.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 9

Číslo zápasu: 41 / Datum zápasu: 14.10.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 42 / Datum zápasu: 14.10.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 43 / Datum zápasu: 14.10.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 44 / Datum zápasu: 14.10.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 45 / Datum zápasu: 14.10.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 10

Číslo zápasu: 46 / Datum zápasu: 21.10.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 47 / Datum zápasu: 21.10.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 48 / Datum zápasu: 21.10.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 49 / Datum zápasu: 21.10.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 50 / Datum zápasu: 21.10.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 11

Číslo zápasu: 51 / Datum zápasu: 27.10.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 52 / Datum zápasu: 27.10.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 53 / Datum zápasu: 27.10.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 54 / Datum zápasu: 27.10.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 55 / Datum zápasu: 27.10.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 12

Číslo zápasu: 56 / Datum zápasu: 3.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 57 / Datum zápasu: 3.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 58 / Datum zápasu: 3.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 59 / Datum zápasu: 3.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 60 / Datum zápasu: 3.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 13

Číslo zápasu: 61 / Datum zápasu: 4.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 62 / Datum zápasu: 4.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 63 / Datum zápasu: 4.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 64 / Datum zápasu: 4.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 65 / Datum zápasu: 4.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 14

Číslo zápasu: 66 / Datum zápasu: 10.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 67 / Datum zápasu: 10.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 68 / Datum zápasu: 10.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 69 / Datum zápasu: 10.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 70 / Datum zápasu: 10.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 15

Číslo zápasu: 71 / Datum zápasu: 11.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 72 / Datum zápasu: 11.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 73 / Datum zápasu: 11.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 74 / Datum zápasu: 11.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 75 / Datum zápasu: 11.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 16

Číslo zápasu: 76 / Datum zápasu: 18.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 77 / Datum zápasu: 18.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 78 / Datum zápasu: 18.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 79 / Datum zápasu: 18.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 80 / Datum zápasu: 18.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 17

Číslo zápasu: 81 / Datum zápasu: 24.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 82 / Datum zápasu: 24.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 83 / Datum zápasu: 24.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 84 / Datum zápasu: 24.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 85 / Datum zápasu: 24.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 18

Číslo zápasu: 86 / Datum zápasu: 25.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 87 / Datum zápasu: 25.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 88 / Datum zápasu: 25.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 89 / Datum zápasu: 25.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 90 / Datum zápasu: 25.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 19

Číslo zápasu: 91 / Datum zápasu: 1.12.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 92 / Datum zápasu: 1.12.2018 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 93 / Datum zápasu: 1.12.2018 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 20

Číslo zápasu: 94 / Datum zápasu: 2.12.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 95 / Datum zápasu: 2.12.2018 / Začátek zápasu: 09:15 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 96 / Datum zápasu: 2.12.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 97 / Datum zápasu: 2.12.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 98 / Datum zápasu: 2.12.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 21

Číslo zápasu: 99 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 08:00 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 100 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 09:15 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 101 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 102 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 11:45 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 103 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 13:00 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 104 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 14:15 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 105 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 15:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 22

Číslo zápasu: 106 / Datum zápasu: 5.1.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 107 / Datum zápasu: 5.1.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 108 / Datum zápasu: 5.1.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 109 / Datum zápasu: 5.1.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 110 / Datum zápasu: 5.1.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 23

Číslo zápasu: 111 / Datum zápasu: 6.1.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 112 / Datum zápasu: 6.1.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 113 / Datum zápasu: 6.1.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 114 / Datum zápasu: 6.1.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 115 / Datum zápasu: 6.1.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 24

Číslo zápasu: 116 / Datum zápasu: 19.1.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 117 / Datum zápasu: 19.1.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 118 / Datum zápasu: 19.1.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 119 / Datum zápasu: 19.1.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 120 / Datum zápasu: 19.1.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 25

Číslo zápasu: 121 / Datum zápasu: 26.1.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 122 / Datum zápasu: 26.1.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 123 / Datum zápasu: 26.1.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 124 / Datum zápasu: 26.1.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 125 / Datum zápasu: 26.1.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 26

Číslo zápasu: 126 / Datum zápasu: 27.1.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 127 / Datum zápasu: 27.1.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 128 / Datum zápasu: 27.1.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 129 / Datum zápasu: 27.1.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 130 / Datum zápasu: 27.1.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 27

Číslo zápasu: 131 / Datum zápasu: 2.2.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 132 / Datum zápasu: 2.2.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 133 / Datum zápasu: 2.2.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 134 / Datum zápasu: 2.2.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 135 / Datum zápasu: 2.2.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 28

Číslo zápasu: 136 / Datum zápasu: 3.2.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 137 / Datum zápasu: 3.2.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 138 / Datum zápasu: 3.2.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 139 / Datum zápasu: 3.2.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 140 / Datum zápasu: 3.2.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 29

Číslo zápasu: 141 / Datum zápasu: 10.2.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 142 / Datum zápasu: 10.2.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 143 / Datum zápasu: 10.2.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 144 / Datum zápasu: 10.2.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 145 / Datum zápasu: 10.2.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 30

Číslo zápasu: 146 / Datum zápasu: 16.2.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 147 / Datum zápasu: 16.2.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 148 / Datum zápasu: 16.2.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 149 / Datum zápasu: 16.2.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 150 / Datum zápasu: 16.2.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 31

Číslo zápasu: 151 / Datum zápasu: 17.2.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 152 / Datum zápasu: 17.2.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 153 / Datum zápasu: 17.2.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 154 / Datum zápasu: 17.2.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 155 / Datum zápasu: 17.2.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 32

Číslo zápasu: 156 / Datum zápasu: 23.2.2019 / Začátek zápasu: 15:00 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 157 / Datum zápasu: 23.2.2019 / Začátek zápasu: 16:15 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 158 / Datum zápasu: 23.2.2019 / Začátek zápasu: 17:30 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 159 / Datum zápasu: 23.2.2019 / Začátek zápasu: 18:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 160 / Datum zápasu: 23.2.2019 / Začátek zápasu: 20:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 33

Číslo zápasu: 161 / Datum zápasu: 24.2.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 162 / Datum zápasu: 24.2.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 163 / Datum zápasu: 24.2.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 164 / Datum zápasu: 24.2.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 165 / Datum zápasu: 24.2.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ

<<< zpět

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.Bakov Satans00
2.FBK Sklípkani00
3.White Flying Rabbits00
4.Ohňostrojaři00
5.Pixbo Kosmonosy00
6.Brownův pohyb00
7.FBK Pilich Vivatus00
8.CRAZY KAKADU00
9.FBK Dynamo Mladá Boleslav00
10.FBK Zubři Milovice z.s.00
11.FBK Cerberos00
12.FBC Vikings00
13.BTK Killers00
14.Hrajemeproholky00

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist