RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

ROZPIS ZÁPASŮ 2019/2020

HRACÍ DEN: 1

Číslo zápasu: 1 / Datum zápasu: 7.9.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 2 / Datum zápasu: 7.9.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Hrajemeproholky / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 3 / Datum zápasu: 7.9.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 4 / Datum zápasu: 7.9.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: Hrajemeproholky
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 5 / Datum zápasu: 7.9.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 2

Číslo zápasu: 6 / Datum zápasu: 8.9.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 7 / Datum zápasu: 8.9.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 8 / Datum zápasu: 8.9.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 9 / Datum zápasu: 8.9.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 10 / Datum zápasu: 8.9.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 3

Číslo zápasu: 11 / Datum zápasu: 15.9.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 12 / Datum zápasu: 15.9.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 13 / Datum zápasu: 15.9.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 14 / Datum zápasu: 15.9.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 4

Číslo zápasu: 15 / Datum zápasu: 22.9.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Hrajemeproholky
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 16 / Datum zápasu: 22.9.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: Hrajemeproholky
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 17 / Datum zápasu: 22.9.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: Hrajemeproholky
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 18 / Datum zápasu: 22.9.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Hrajemeproholky
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 19 / Datum zápasu: 22.9.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Hrajemeproholky
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 5

Číslo zápasu: 20 / Datum zápasu: 28.9.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 21 / Datum zápasu: 28.9.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 22 / Datum zápasu: 28.9.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 23 / Datum zápasu: 28.9.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 24 / Datum zápasu: 28.9.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 6

Číslo zápasu: 25 / Datum zápasu: 5.10.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Hrajemeproholky / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 26 / Datum zápasu: 5.10.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 27 / Datum zápasu: 5.10.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Hrajemeproholky
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 28 / Datum zápasu: 5.10.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 7

Číslo zápasu: 29 / Datum zápasu: 12.10.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 30 / Datum zápasu: 12.10.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 31 / Datum zápasu: 12.10.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 32 / Datum zápasu: 12.10.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 33 / Datum zápasu: 12.10.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 8

Číslo zápasu: 34 / Datum zápasu: 13.10.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 35 / Datum zápasu: 13.10.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 36 / Datum zápasu: 13.10.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 37 / Datum zápasu: 13.10.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 9

Číslo zápasu: 38 / Datum zápasu: 20.10.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Hrajemeproholky / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 39 / Datum zápasu: 20.10.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 40 / Datum zápasu: 20.10.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 41 / Datum zápasu: 20.10.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: Hrajemeproholky
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 42 / Datum zápasu: 20.10.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 10

Číslo zápasu: 43 / Datum zápasu: 26.10.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 44 / Datum zápasu: 26.10.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 45 / Datum zápasu: 26.10.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 46 / Datum zápasu: 26.10.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 47 / Datum zápasu: 26.10.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Hrajemeproholky / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 11

Číslo zápasu: 48 / Datum zápasu: 27.10.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 49 / Datum zápasu: 27.10.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: Hrajemeproholky
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 50 / Datum zápasu: 27.10.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 51 / Datum zápasu: 27.10.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 52 / Datum zápasu: 27.10.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Hrajemeproholky / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 12

Číslo zápasu: 53 / Datum zápasu: 2.11.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 54 / Datum zápasu: 2.11.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 55 / Datum zápasu: 2.11.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 56 / Datum zápasu: 2.11.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 57 / Datum zápasu: 2.11.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 13

Číslo zápasu: 58 / Datum zápasu: 9.11.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 59 / Datum zápasu: 9.11.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 60 / Datum zápasu: 9.11.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 61 / Datum zápasu: 9.11.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 62 / Datum zápasu: 9.11.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 14

Číslo zápasu: 63 / Datum zápasu: 10.11.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 64 / Datum zápasu: 10.11.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 65 / Datum zápasu: 10.11.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 66 / Datum zápasu: 10.11.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 67 / Datum zápasu: 10.11.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 15

Číslo zápasu: 68 / Datum zápasu: 17.11.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Hrajemeproholky / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 69 / Datum zápasu: 17.11.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 70 / Datum zápasu: 17.11.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Hrajemeproholky
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 71 / Datum zápasu: 17.11.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 72 / Datum zápasu: 17.11.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 16

Číslo zápasu: 73 / Datum zápasu: 23.11.2019 / Začátek zápasu: 09:00 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: Hrajemeproholky
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 74 / Datum zápasu: 23.11.2019 / Začátek zápasu: 10:15 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: Hrajemeproholky
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 75 / Datum zápasu: 23.11.2019 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: Hrajemeproholky
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 76 / Datum zápasu: 23.11.2019 / Začátek zápasu: 13:15 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Hrajemeproholky
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 17

Číslo zápasu: 77 / Datum zápasu: 24.11.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 78 / Datum zápasu: 24.11.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: Hrajemeproholky
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 79 / Datum zápasu: 24.11.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 80 / Datum zápasu: 24.11.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 81 / Datum zápasu: 24.11.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Hrajemeproholky / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 18

Číslo zápasu: 82 / Datum zápasu: 1.12.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 83 / Datum zápasu: 1.12.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 84 / Datum zápasu: 1.12.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 85 / Datum zápasu: 1.12.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 86 / Datum zápasu: 1.12.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 19

Číslo zápasu: 87 / Datum zápasu: 8.12.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 88 / Datum zápasu: 8.12.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 89 / Datum zápasu: 8.12.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 90 / Datum zápasu: 8.12.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 91 / Datum zápasu: 8.12.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 20

Číslo zápasu: 92 / Datum zápasu: 11.1.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 93 / Datum zápasu: 11.1.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 94 / Datum zápasu: 11.1.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 95 / Datum zápasu: 11.1.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 96 / Datum zápasu: 11.1.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 21

Číslo zápasu: 97 / Datum zápasu: 12.1.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 98 / Datum zápasu: 12.1.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 99 / Datum zápasu: 12.1.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 100 / Datum zápasu: 12.1.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 101 / Datum zápasu: 12.1.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 22

Číslo zápasu: 102 / Datum zápasu: 19.1.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 103 / Datum zápasu: 19.1.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 104 / Datum zápasu: 19.1.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 105 / Datum zápasu: 19.1.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 106 / Datum zápasu: 19.1.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 23

Číslo zápasu: 107 / Datum zápasu: 25.1.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 108 / Datum zápasu: 25.1.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Hrajemeproholky / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 109 / Datum zápasu: 25.1.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 110 / Datum zápasu: 25.1.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: Hrajemeproholky
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 111 / Datum zápasu: 25.1.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 24

Číslo zápasu: 112 / Datum zápasu: 26.1.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 113 / Datum zápasu: 26.1.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 114 / Datum zápasu: 26.1.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 115 / Datum zápasu: 26.1.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 116 / Datum zápasu: 26.1.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 25

Číslo zápasu: 117 / Datum zápasu: 1.2.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 118 / Datum zápasu: 1.2.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Hrajemeproholky
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 119 / Datum zápasu: 1.2.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 120 / Datum zápasu: 1.2.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Hrajemeproholky / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: RAFL
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 121 / Datum zápasu: 1.2.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 26

Číslo zápasu: 122 / Datum zápasu: 2.2.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 123 / Datum zápasu: 2.2.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 124 / Datum zápasu: 2.2.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 125 / Datum zápasu: 2.2.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 126 / Datum zápasu: 2.2.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 127 / Datum zápasu: 2.2.2020 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 27

Číslo zápasu: 128 / Datum zápasu: 9.2.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 129 / Datum zápasu: 9.2.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 130 / Datum zápasu: 9.2.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Hrajemeproholky
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 131 / Datum zápasu: 9.2.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 132 / Datum zápasu: 9.2.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 133 / Datum zápasu: 9.2.2020 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: Hrajemeproholky / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ

<<< zpět

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.FBK Sklípkani00
2.FBK Black Wolf00
3.BTK KILLERS00
4.Pixbo Kosmonosy00
5.FBC Vikings00
6.IBK Papašu00
7.FBK Pilich Vivatus00
8.FBK Dynamo Mladá Boleslav00
9.Ohňostrojaři00
10.HRAJEMEPROHOLKY00
11.Brownův pohyb00
12.White Flying Rabbits00
13.Bakov Satans00
14.CRAZY KAKADU00
15.FBK Cerberos00

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist