RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

ROZPIS ZÁPASŮ 2020/2021

HRACÍ DEN: 1

Číslo zápasu: 1 / Datum zápasu: 5.9.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 2 / Datum zápasu: 5.9.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 3 / Datum zápasu: 5.9.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 4 / Datum zápasu: 5.9.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 5 / Datum zápasu: 5.9.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 2

Číslo zápasu: 6 / Datum zápasu: 6.9.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: IBK Papašu / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 7 / Datum zápasu: 6.9.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK KILLERS / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 8 / Datum zápasu: 6.9.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: IBK Papašu
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 9 / Datum zápasu: 6.9.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: BTK KILLERS
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 10 / Datum zápasu: 6.9.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 3

Číslo zápasu: 11 / Datum zápasu: 12.9.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: HRAJEMEPROHOLKY / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 12 / Datum zápasu: 12.9.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 13 / Datum zápasu: 12.9.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: HRAJEMEPROHOLKY
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 14 / Datum zápasu: 12.9.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 15 / Datum zápasu: 12.9.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 4

Číslo zápasu: 16 / Datum zápasu: 13.9.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 17 / Datum zápasu: 13.9.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 18 / Datum zápasu: 13.9.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 19 / Datum zápasu: 13.9.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 20 / Datum zápasu: 13.9.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 5

Číslo zápasu: 21 / Datum zápasu: 19.9.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: BTK KILLERS / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 22 / Datum zápasu: 19.9.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: IBK Papašu / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 23 / Datum zápasu: 19.9.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: HRAJEMEPROHOLKY / Hosté: BTK KILLERS
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 24 / Datum zápasu: 19.9.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: IBK Papašu
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 25 / Datum zápasu: 19.9.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: HRAJEMEPROHOLKY
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 6

Číslo zápasu: 26 / Datum zápasu: 20.9.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 27 / Datum zápasu: 20.9.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 28 / Datum zápasu: 20.9.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 29 / Datum zápasu: 20.9.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 30 / Datum zápasu: 20.9.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 7

Číslo zápasu: 31 / Datum zápasu: 3.10.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: IBK Papašu
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 32 / Datum zápasu: 3.10.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 33 / Datum zápasu: 3.10.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: IBK Papašu / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 34 / Datum zápasu: 3.10.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 35 / Datum zápasu: 3.10.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 8

Číslo zápasu: 36 / Datum zápasu: 11.10.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 37 / Datum zápasu: 11.10.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK KILLERS / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 38 / Datum zápasu: 11.10.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 39 / Datum zápasu: 11.10.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: BTK KILLERS
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 40 / Datum zápasu: 11.10.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ

<<< zpět

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.FBK Pilich Vivatus48
2.Pixbo Kosmonosy47
3.FBK Sklípkani46
4.FBC Vikings45
5.CRAZY KAKADU45
6.BTK KILLERS44
7.IBK Papašu44
8.FBK Dynamo Mladá Boleslav44
9.White Flying Rabbits44
10.Bakov Satans44
11.Brownův pohyb43
12.Ohňostrojaři42
13.FBK Cerberos42
14.FBK Black Wolf42
15.HRAJEMEPROHOLKY40

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist