Úvodem

Vítejte na stránkách RAFL- regionální amatérské florbalové ligy na Mladoboleslavsku. Tyto stránky vám umožní nahlédnout do dění a projektů florbalových nadčenšů.

             

V roce 2004 na turnaji, kde se sešlo pár florbalových nadšenců, vznikla myšlenka hrát pravidelně a v okolí Mladé Boleslavi. Den se dnem se sešel a my jsme vymysleli ligu RAFL, což je ryze amatérská soutěž, která v letošním roce rozjela svůj nultý ročník. Do ligy se přihlásilo osm týmů, které jednou za měsíc odehrají pět kol, které se započítávají do celkové tabulky. V dubnu soutěž vyvrcholí finálovým turnajem o pohár RAFL. Již v této době se počítá s dalším ročníkem a rozšířením soutěže.

Pokud si chodíte zahrát a máte florbal rádi, přijďte se podívat, že i na této úrovni je o co hrát. Stačí dát dohromady pár kamarádů a přihlásit se do této soutěže. Určitě je to sport, který stojí za to zkusit.
 

Novinky

Nové stránky RAFL! Příští týden (cca od 14. 7. 2006) bude zprovozněn nový internetový portál RAFL. Webová adresa zůstává stejná www.florbal-rafl.com. Portál bude fungovat jako Content Management System, přibude diskuze (návštěvní kniha), kanadské bodování střelců atd..

Finálové výsledky RAFL - sezóna 05/06 (více zde)

Avizovaný dvoudenní florbalový turnaj za pořádání CDB týmu se odehraje v termínu od 20. 5. 2006
do 21. 5. 2006. Přihlášky do turnaje posílejte na e-mail: hanzlik.pavel@seznam.cz nebo petr.vrkoslav@seznam.cz
do 1. 5. 2006. Hrajeme systémem 3+1, max. počet týmů je 20, startovné 600 Kč za tým, ubytování 330 Kč za 3-lůžkový pokoj 200 m od haly - rezervace nahlaste předem, občerstvení přímo v hale. (více zde)


Postupové jsou jen čtyři místa - Již za nedlouho je odehraje poslední turnaj - základní části, kde se rozhodne, které týmy budou úspěšnější a vybojují si postup do dvou semifinálových zápasů a následně vítězové postoupí do finále ligy amatérů, kde se utkají o historicky první titul této soutěže. (celý článek)

Konec sezóny se blíží - Myslím si, že je na čase objasnit blížící se konec sezony 05/06 a jeho vyvrcholení. Bude tím finálový turnaj, který se odehraje 1. dubna v hale 6. Základní školy od 9 hodin a bude se hrát o putovní pohár RAFL. (celý článek)

 
   (c) 2005 - 2006 www.horak-design.cz